Aktuality a pozvánky

Po prvýkrát sme spoznali víťazov ceny Živel

Víťazi tejto ceny boli vyhlásení spomedzi 15 výnimočných finalistov.

82 škôl z celého Slovenska sa hrdí titulom Zelená škola

Medzinárodný titul Zelená škola dostalo 82 škôl z celého Slovenska.

Hľadáme expertov na šetrenie, ktorým "Pomôžeme vyrásť "

Prinášame vám preto štvrtý ročník grantového programu „Pomáhame vyrásť“ . Našim cieľom je podporiť praktické aktivity škôl zamerané na šetrenie energiami, vodou a odpadom s priamym vplyvom na zníženie ekologickej stopy školy a jej okolia.

Spoznajte finalistov ceny Živel

Kto sú tí najinšpiratívnejší žiaci, učitelia a školy v prvom ročníku ceny Živel? Spoznajte finalistov ceny na tejto stránke: www.zivica.sk/zivel/finalisti.

Slávnostná certifikácia 2014

Kancelária programu Zelená škola - Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica srdečne pozýva školy, ktoré boli hodnotené v školskom roku 2013/14 na

Slávnostnú certifikáciu 9. ročníka programu Zelená škola

Zelená škola v obrazoch

Aký bol šk. rok 2013/2014 v programe Zelená škola. Pozrite si krátke fotovideo s hudbou, ktorú vytvorili 2 žiaci  ZŠ Cinobaňa.

Záverečné hodnotenie v programe Zelená škola - výsledky

Celoslovenská Rada programu Zelená škola na svojom stretnutí 4. - 6. júla 2014 v Zaježovej vyhodnotila priebeh 9.