Materská škola, Štítnická 337/9/A, Rožňava

Regionálne centrum:
Košice
Škola je držiteľom:
Medzinárodný certifikát "Zelená škola"

Články

..., alebo ako poznávame, chránime a staráme sa o "vodu a jej rastlinky či živočíchy" Naši "malí vodníci" sa v MŠ starajú o akvarijné rybičky, vodnú korytnačku, nedávno pribudli aj rybičky do nového, tento školský rok zrealizovaného jazierka :)
Aj v našej MŠ sme si pripomenuli a oslávili jeden z ekosviatkov, ktorým je Svetový deň vody v rámci eko týždňa: Dotkni sa Zeme.
Počas Eko týždňa v rámci Dňa Zeme deti zbierali a priniesli z domu do MŠ odpadový materiál (Pet fľaše a ich vrchnáčiky, krabice, kelímky od jogurtov). Prvé dni v týždni jednotlivé druhy odpadového materiálu spoznávali, učili sa ho správne triediť a potom z nepotrebného niečo pekné a hlavne zo starého a nepotrebného vyrobiť niečo nové :)

Subscribe to Latest News