Aktuality

Cenu Živel vyhlasuje Živica a jej cieľom je podporiť žiakov, učiteľov a školy za inšpiratívne cesty v praktickej environmentálnej výchove. Nominovať môže každý do 31. mája 2015 na www.zivica.sk/zivel.
Naozaj pomáhame prírode prikrmovaním lesnej zveri?
Chceli by ste spropagovať Vašu školu? Radi by ste priblížili rodičom a verejnosti praktické aktivity zamerané na ochranu životného prostredia? Plánujete na Deň Zeme zaujímavé akcie?
Opäť tu máme čas záverečného hodnotenia, kedy spoločne vyhodnocujeme vaše úspechy v programe Zelená škola.
Na mnohých školách je populárne používanie vtáčích búdok a kŕmidiel pre vtáky.
Pozývame Vás na tretie regionálne semináre programu Zelená škola v šk. roku 2014/2015. Viete :
Keď sa človek v zime pozerá von z okna a vidí, ako v tom mrazivom počasí po vonku poskakuje sýkorka a zháňa niečo do zobáka, takmer každý z nás začne rozmýšlať, ako by jej mohol pomôcť.