Aktuality

​Piaty ročník grantového kola Pomáhame vyrásť sa niesol v znamení témy Zodpovedné stravovanie.
Chcete vedieť ako vyzerá najväčší ekoprogram Zelená škola na Slovensku v praxi? Ako aplikovať praktickú environmentálnu výchovu do vyučovania?
Zaregistrujte sa aj Vy v školskom roku 2016/2017 do ďalšieho ročníka programu Zelená škola.
Máš pozitívny vzťah k prírode? Chcel/a by si využívať svoje vedomosti a skúsenosti v prospech rozvoja škôl? Rád/a sa učíš nové veci a stretávaš nových ľudí? Baví ťa práca s ľuďmi? Žiješ na východnom Slovensku? Tak potom hľadáme práve Teba!  
Čo sa nám v roku 2015 podarilo okrem Zelenej školy? Pozrite si výročnú správu Živice za rok 2015 TU.  Ďakujeme vám, že kráčate spolu s nami!  
Pri príležitosti Dňa Zeme sa v  týždni 18.-22. apríla konali  Dní Zelených škôl 2016. Tento rok sa do osláv Dňa Zeme zapojilo 81 škôl z celého Slovenska. Svoje záverečné správy nám poslalo 46 z Vás.
Záhrady, ktoré učia majú web stránku s novým dizajnom! Nájdete tu viac inšpirácií aj fotoreportáže zo škôl, ktoré svoju školskú záhradu už prakticky využívajú pri vyučovaní.
Pri príležitosti Dňa Zeme 22.4. sa v týždni 18.-22.4.2016 konali Dní Zelených škôl 2016, do ktorých sa tento rok zapojilo 81 škôl. Členovia tímu Zelenej školy dostali viacero pozvaní na aktivity, ktoré školy pripravovali.

Stránky