Zelená škola prebrala "Cenu ministra životného prostredia SR"

Šéf envirorezortu László Sólymos pri príležitosti Svetového dňa životného prostredia (5. júna) odovzdal 31 ocenení za mimoriadne výsledky a dlhodobé aktivity v ochrane a starostlivosti v tejto oblasti. 

Medzi ocenenými sme boli aj my s programom Zelená škola. Cenu prebrala za celý tím programu naša kolegyňa Miroslava Piláriková. V Zelenej škole sme veľmi hrdí na to, že dokážeme takto spoločne robiť kroky k pozitívnej zmene a je za nami vidieť vyšliapanú cestu. Pridajte sa na tento chodník a môžete nás následovať :)

 

Ak chcete teda aj Vy byť súčasťou zmeny a prispieť tak aj k ochrane životného prostredia a zodpovednému správaniu sa, neváhajte sa zaregistrovať do programu už dnes. Registrácie tu.

 

Viac o odovzdávaní cien TU.