Chybová správa

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 659 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 667 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 675 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 683 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).

Prvé regionálne semináre sú za nami

Ďakujeme všetkým za účasť a pre tých, ktorí sa zúčastniť nemohli, sme pripravili nasledujúce podklady.

V prílohe nájdete krátke zhrnutie metodiky programu Zelená škola. Tím, ktorí sa nemohli zúčastniť seminárov, pošleme poštou do konca októbra všetky potrebné metodické materiály. Tie nájdete aj na tejto webovej stránke v elektronickej podobe v časti Metodické materiály. Taktiež tu nájdete aj vzorovú tabuľku EAP.

Pre všetky školy, ktoré sa v tomto šk. roku púšťajú do voľby novej prioritnej rémy, máme novinku. Na mnohých školách bolo vypracovávanie environmentálneho auditu pre všetky témy často formálne a škola už dopredu poznala tému, ktorej sa chce venovať. Preto od tohto školského roka je postačujúce, keď na začiatku certifikačného obdobia vypracujete iba časť auditu vo vybranej prioritnej téme (v povinnej aj nepovinnej časti). Naďalej je vítaná voľba prioritnej oblasti na základe vypracovania auditu vo všetkých témach, ale nie je to už povinné.

Na seminároch sme používali aj videá, ktoré krásne vykresľujú výhody spolupráce. Nájdete ich tu.

Aby ste vedeli, čo je v programe nové pripravili, sme pre vás Infoblok, v ktorom nájdete všetky aktuality - je tiež v prílohe tohto článku.