Deň učiteľov 2019

Pozývame Vás na slávnostné podujatie Deň učiteľov, ktoré sa uskutoční

20. 3. 2019 v priestoroch Elektrárne Piešťany.

Program Zelená škola každoročne organizuje slávnostné podujatie ku Dňu učiteľov. Tento rok nebude výnimkou. Ako poďakovanie za Vašu výnimočnú prácu sme pre Vás v spolupráci s generálnym partnerom programu Zelená škola, spoločnosťou Západoslovenská energetika (ZSE), pripravili bohatý program, ktorý sme oproti minulým rokom doplnili o workshopy z oblasti environmentálnej výchovy a zážitkovej pedagogiky.

Profesionálni lektori a pedagógovia Vám ukážu spôsoby, ako motivovať žiakov a ukázať im, že učenie sa je zmysluplná činnosť, ktorá stojí za námahu. Hlavným programom Vás budú sprevádzať známe osobnosti populárnej talkshow 7 bez záruky - Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško. Hudobným hosťom podujatia je Ivana Regešová.

Pozvánka platí pre Vás a jedného z Vašich kolegov. Registrácia na hlavný program je záväzná. Bližšie informácie o programe a tématickej náplni workshopov nájdete v priloženej pozvánke.

Podujatie je pre registrovaných účastníkov zdarma.

Registračný formulár: https://goo.gl/forms/hsmJyoBnoplY2ks42

Prihlasovanie je otvorené do 14. 3. 2019 do 12:00.

Tešíme sa Vás