Chybová správa

 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 659 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 667 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 675 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 683 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).

Ako na proenvironmentálnu výučbu?

Máte otázky o tom ako pracovať s 5. krokom programu Zelená škola? Čo je vlastne proenvironmentálna výučba?  Zaujíma vás ako vyzerá efektívne informovanie a zapojenie verejnosti v praxi?

Odpovede na otázky a mnoho iného dostanete na 2. skupinovej online konzultácií (webinári)!


Ak chcete svoje skúsenosti pozdielať aj so svojimi kolegami a tímom Zelenej školy, a popritom získať odpovede na svoje otázky, potom je tu pre Vás webinár na tému proenvironmentálna výučba.

Konzultácie prebiehajú formou webinára - jeden prednášajúci (z tímu Zelenej školy), ktorému majú účastníci možnosť klásť otázky prostredníctvom chatu či voľnej diskusie.

Čomu sa budeme venovať:

 • Čo to vlastne 5.krok je ?
 • Ako s ním pracovať ?
 • Ako informovať verejnosť o svojich aktivitách?
 • Ako do informovania zapojiť žiakov
 • Praktickým príkladom zo škôl.
                                                                            .... ale aj otázkam či námetom, ktoré prinesiete zo svojich škôl.

Ako to bude prebiehať?

Pre viac informácií kontaktujte Zuzana Markovú na markova@zivica.sk alebo 0915 221 474.

Tešíme sa na Vaše otázky a inšpirácie!