Chybová správa

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 659 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 667 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 675 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/site-php) is not within the allowed path(s): (/home/html/zelenaskola.sk:/home/clients/zelenaskola.sk:/usr/share/php:/hosting/zelenaskola.sk) in include_once() (line 683 of /home/html/zelenaskola.sk/public_html/web/sites/default/settings.php).

Aké boli Dni Zelených škôl 2019?

V apríli 2019 sa 23 Zelených škôl zapojilo do akčných dní, ktorých cieľom bolo upozorniť na environmentálnu problematiku nielen v rámci školy, ale aj smerom k širšej verejnosti. Zapojené školy realizovali rôzne ekologické aktivity (poznávanie živočíchov, rastlín), ako aj aktivity s environmentálnym obsahom (upozornenie na problematiku plastov, príprava nátierok z lokálnych surovín...).

Šesť škôl sme sa rozhodli oceniť tým, že za ne uhradíme ročný registračný poplatok do programu Zelená škola. Tieto školy sme vyberali podľa nasledovných kritérií:
- kvalita aktivít zameraných na ochranu životného prostredia
- miera zapojenia širšej verejnosti (iných škôl, médií...).

A ktoré školy boli napokon ocenené?
1. v kategórii materské, špeciálne a neplnoorganizované školy:
- Materská škola Želiezovce
- Materská škola Dudvážska v Bratislave
- Materská škola Ul. 8. mája v Svidníku

2. v kategórii základné a stredné školy:
- Základná škola Petra Škrabáka Dolný Kubín
- Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha v Martine
- Základná škola Pavla Horova v Bratislave

Všetkým zapojeným školám gratulujeme - urobili ste kus práce.
Album z Dní Zelených škôl 2019 nájdete aj na facebookovej stránke Zelená Škola.