Kurz Vnútorný učiteľ

Učím sám seba, aby som mohol učiť

Kapacita kurzu je naplnená. Ak máte záujem, môžete sa prihlásiť na udvardiova@zivica.sk a my Vás zaradíme ako náhradníkov/náhradníčky. O tom, či sa budete môcť kurzu zúčastniť dostanete správu po 27.1. Za pochopenie ďakujeme.

Srdečne pozývame učteľov a učiteľky na nový kurz VNÚTORNÝ UČITEĽ. Kurz sa bude konať počas 4 dní, od 16. do 19.2. 2017 vo Vzdelávacom centre Zaježová. Program kurzu vychádza z existenciálnej ekovýchovy.

Cena: 50 Eur, pri prihlásení do 15.1.2017 je cena len 30 Eur.

Viac informácii o filozofii kurzu, programe kurzu a o lektoroch nájdete v priloženej pozvánke.

Učím sám seba, aby som mohol učiť.

Objaviť nástroje ako z vonku ísť do vnútra a potom k deťom/študentom.

Presmerovať pozornosť do seba.

Mať zážitky so sebou.

Získať nástroje týkajúce sa životného prostredia, ktoré sú použiteľné v škole.

Zistiť aj to, že zázraky sa dejú mimo komfortnej zóny.

Prihlasovanie možné do 3.2.2017, alebo do naplnenia kapacity. Budú uprednostnení účastníci, ktorí ako prví uhradia faktúru.

Faktúry budú hromadne posielané po 15.1. priebežne podľa prihlasovania.

Kontakt a posielanie prihlášok na: udvardiova@zivica.sk, 0905 391 534.

Prihlášky prosím zasielajte na vyššie uvedenú mailovú adresu formou:

• Meno a priezvisko
  • Škola na ktorej učíte
  • Vaše tel.číslo
  • Vašu mailovú adresu (sem budú chodiť všetky dôležité informácie ohľadne kurzu a jeho priebehu)
  • Fakturačné údaje, na koho bude vystavená faktúra (platcom kurzu môže byť škola ale aj fyzická osoba) + mailovú adresu, komu máme faktúru odoslať
  • Informáciu, či je potrebné zaslať faktúru aj poštou alebo stačí elektronicky
PrílohaVeľkosť
PDF icon pozvanka_vnutorny_ucitel_2017.pdf1.31 MB