Nový ročník projektu Elektroodpad-dopad 3

Mobil, počítač, TV, ... používame ich denne.
Po doslúžení tvoria elektrospotrebiče odpad, ktorého množstvo neustále narastá!
Práve preto sa CEEV Živica so spoločnosťou SEWA, a. s. rozhodla tejto problematike venovať pozornosť v 3. ročníku projektu Elektroodpad-dopad.

Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o tajomstvách elektroodpadu, zažiť si na škole bádateľské a rovesnícke vzdelávanie, získať podporu vo výške 150€ či sa zúčastniť exkurzie do prevádzky spoločnosti spracúvajúcej elektroodpad, neváhajte sa do projektu zapojiť!

Cieľom nášho spoločného projektu je:

• Poukázať na životný cyklus elektroodpadu od jeho výroby, cez každodenné používanie až po likvidáciu.
  • Podporiť zodpovednú spotrebu a ukázať žiakom možnosti vlastného zodpovedného spotrebiteľského správania sa.
  • Vytvorenie školskej „siete informácií“, kde budú mladí ľudia samostatne viesť vzdelávanie a zlepšiť situáciu na škole.

Projekt je určený len pre žiakov 2. stupňa základných škôl a stredné školy.

Ako sa registrovať do projektu?

• Prostredníctvom registračného formulára, ktorý nájdete tu: https://forms.gle/jJreqUTjYvozs9ns9
  • Prihlasovanie prebieha od 23. augusta do 12. septembra 2019 do 17:00.
  • O výbere 15 škôl rozhodne odborná porota do 16. septembra 2019.

Viac informácií nájdete v priloženom súbore.
Kontaktná osoba: Kvetka Rábelyová, rabelyova@zivica.sk, 0917 353 532